Choď na obsah Choď na menu
 


 

V SPOLUPRÁCI Z CVČ SPEKTRUM PRIEVIDZA 

SÚPISKA

 

LACROSSE CLUB PRIEVIDZA HAMMERS

 

 

MICHAL SIDOR - G

MIROSLAV RYBNIKÁR - G

ADRIÁN PÁLIK - O

JAKUB ŠTUBŇA - O

NINA IVANKOVÁ /C/ - O

LUKÁŠ KOPRDA - Ú

ADRIÁN JANTSCHEK - Ú

SIMON ORŠULA - Ú

MARTIN ŠKVARENINA - Ú

SIMONA KULLOVÁ - Ú

IVANA DIVÉKYOVÁ - Ú

 

 

 

 

INTERKROSOVÁ LIGA NA SLOVENSKU

SEZÓNA 2011/2012

VÝSLEDKY LC PRIEVIDZA HAMMERS

1.kolo

15.október 2011 /SOBOTA/ - VRBOVÉ

 

Sibírski Tigri : LACROSSE CLUB PRIEVIDZA HAMMERS: 36:12

Góly za Hammers: Koprda 5, Pálik 3, Ivanková 2, Štubňa 1, Oršula 1

Kladivári nastúpili ako klub v tomto zápase na svoje prvé historické interkrosové stretnutie. Ako oficiálny lakrosový klub tak postavili aj svoj interkrosový tím do interkrosovej ligy, ktorú organizuje klub netradičných športov - Pampúch, pod ktorý patria ďaľšie prievidzské tímy ako Sibírski Tigri, Býci alebo aj tím Vrbového. V lige pôsobí aj klub Szombathely - Hungary z Maďarska. V tejto lige ide žlto - zeleným najmä o to, aby zapojili do diania, ktoré im neskôr pomôže v lakrose aj svojich mladých hráčov a hráčky. Aj v tomto zápase nastúpili nováčikovia Rybnikár, Kullová či Oršula a v kombinácii s hráčmi, ktorí majú aj v interkrose skúsenosti ako Štubňa, Koprda či Pálik alebo Ivanková, nemožno našim nič vyčítať, najmä keď zoberieme do úvahy, že proti našim stál minuloročný víťaz ligy Sibírski Tigri. Paradoxom bolo, že ešte v minulej sezóne pôsobil v tíme Sibírski Tigri aj Štubňa, ktorý im pomohol vybojovať titul a celkom u nich odohral tri sezóny a taktiež Lukáš Koprda hrával za tento tím jednu sezónu. Klubu LC Prievidza Hammers chýbali v úvodnom kole vo Vrbovom - Jantschek, Škvarenina a I.Divékyová. Je potrebné povedať, že Tigri vyhrali zaslúžene, ale zápas nám "obohatil" aj rozhodca o svoje "šťavnaté pokyny".

 Zostava LC HAMMERS: Rybnikár - Pálik, Štubňa, Koprda, Ivanková C , Kullová, Oršula.

 

 

 

Szombathely team Hungary : LACROSSE CLUB PRIEVIDZA HAMMERS: 32:25

Góly za Hammers: Koprda 9, Štubňa 6, Pálik 6, Kullová 2, Oršula 2

V druhom zápase si Hammers verili a chceli klub z druhej strany Dunaja poraziť. Tento zápas nám vyšiel strelecky, ale viac chýb sme urobili v obrane a ak inaksujeme 32 gólov, uspieť sa nedá. Opäť zopakujem, nováčikom, však nemožno uprieť snahu. Našim cieľom však zostáva 4.miesto po základnej časti, ktoré je potrebné na play - off. Pri snahe, bojovnosti a hlavne 100 % účasti našich hráčov na zápasoch, je tento cieľ reálny. Ďalšie kolo interkrosovej ligy sa odohrá 12. novembra 2011 v Handlovej od 9:00. Prídťe povzbudiť Hammers, kedže náš klub odohrá zápasy v ten istý deň 10:15 prvý zápas proti Býkom a 12:45 proti Pampúchu.

Zostava LC HAMMERS: Rybnikár - Pálik, Štubňa, Koprda, Ivanková C, Kullová, Oršula.

 

V TABUĽKE INTERKROSOVEJ LIGY NA SLOVENSKU 2011/2012 SA LACROSSE CLUB PRIEVIDZA HAMMERS MOMENTÁLNE PO 1.KOLE NACHÁDZA NA 5.MIESTE.

ĎALŠIE KOLO 12.NOVEMBER 2011 HANDLOVÁ 9:00.!

 

 

 

 

2.kolo

12.november 2011 /SOBOTA/ - HANDLOVÁ

 

LACROSSE CLUB PRIEVIDZA HAMMERS : Býci Prievidza: 23:39

Góly za Hammers: Koprda 8, Pálik 5, Štubňa 4, Jantschek 4, Oršula 2

V zápase nováčika tejto súťaže a tímu Býci Prievidza, bola od začiatku zápasu na palubovke prevaha skúsenejších zelených, čiže Býkov, ktorí nakoniec aj zápas s prehľadom vyhrali. V interkrosovom tíme klubu LC PRIEVIDZA HAMMERS hrá veľa mladých hráčov a začiatočníkov a tak je ťažšie konkurovať tímom, ktoré sa venujú iba interkrosu. Prioritou klubu LC PRIEVIDZA HAMMERS je zas lakros a interkros hráči a hráčky "kladivárov" berú ako vhodné spestrenie, tréning a zábavu v jednom a preto treba snaživé "mladé kladivká" za výkony pochváliť.

Zostava LC HAMMERS: Ivanková C - Pálik, Štubňa, Koprda, Jantschek, Kullová, Oršula, Škvarenina, I.Divékyová.

 

 

 

 

 

 

LACROSSE CLUB PRIEVIDZA HAMMERS : Pampúch Prievidza: 16:37

Góly za Hammers: Pálik 6, Koprda 4, Štubňa 3, Jantschek 2, Škvarenina 1

Za zmienku v tomto zápase stoja dva fakty. Prvým je to, že "kladivká" vyhrali prvú štvrtinu 8:7 a tým zaskočili všetkých. Druhým faktom sa dá nazvať iba 10 ročný Simon Oršula, ktorý sa postavil do brány a v porovnaní s oveľa staršími kolegami sa vôbec nedal zahanbiť! Pre porovnanie na druhej strane v drese Pampúchu sa proti nemu predstavili hráči, ktorí sú aj o 30 rokov starší ako náš najmladší účastník!!! LC PRIEVIDZA HAMMERS sa tak o svoju budúcnosť báť určite nemusí, ba náš klub môže byť rád, že mu pre lakros vyrastajú mladí nádejní hráči a hráčky. Taktiež môže byť rada aj SLF/pretože náš klub je jej členom/, kedže niektorí hráči môžu vďaka tomu, že v už tak nízkom veku hrajú aj keď "iba" interkrosovú súťaž v budúcnosti ašpirovať aj na vážne lakrosové méty. Ďalšie kolo interkrosovej ligy sa odohrá 11. decembra 2011 v Prievidzi od 10:00. Prídťe povzbudiť Hammers, kedže náš klub odohrá zápasy v ten istý deň 10:00 prvý zápas proti Vrbovému a 12:30 proti Sibírskim Tigrom.

Zostava LC HAMMERSOršula - Pálik, Štubňa, Koprda, Jantschek, Kullová, Ivanková C, Škvarenina, I.Divékyová.

 

 

V TABUĽKE INTERKROSOVEJ LIGY NA SLOVENSKU 2011/2012 SA LACROSSE CLUB PRIEVIDZA HAMMERS MOMENTÁLNE PO 2.KOLE NACHÁDZA NA 6.MIESTE.

ĎALŠIE KOLO 11.DECEMBER 2011 PRIEVIDZA 10:00.!

 

 

 

 

 

 

3.kolo

11.december 2011 /NEDEĽA/ - PRIEVIDZA

 

Choré Vrany Vrbové : LACROSSE CLUB PRIEVIDZA HAMMERS : 40:15

Góly za Hammers: Pálik 6, Koprda 4, Jantschek 3, Kullová 1, Ivanková 1

Zápas, ktorý bol strelecky "divoký" nakoniec vyhrali jasne hráči Vrbového. Tímu chýbal v nedeľných dvoch kolách Štubňa, ktorý sa už pripravuje na operáciu kolena. Do zostavy či už lakrosovej alebo interkrosovej by sa mal vrátiť za 9 mesiacov.

Zostava LC HAMMERS: Oršula - Pálik, Koprda, Jantschek, Škvarenina, Kullová, I.Divékyová, Ivanková C.

 

 

 

 

 

LACROSSE CLUB PRIEVIDZA HAMMERS : Sibírski Tigri: 7:34

Góly za Hammers: Koprda 4, Jantschek 2, Oršula 1

Aj keď Hammers posilnil v bránke Sidor - bývalý hráč dnes už zaniknutého Prievidza Hybrid a aj keď v bráne robil čo mohol, mladému kádru "kladivárov" to na lepší výsledok nestačilo. Treba však dodať, že aj útok "žltých" zaostal za očakávaním. Každopádne takéto zápasy sú pre našich mladých hráčov učitou školou.Ďalšie kolo interkrosovej ligy sa odohrá 11. februára 2012 v Prievidzi od 7:30. Prídťe povzbudiť Hammers, kedže náš klub odohrá zápasy v ten istý deň 7:30 prvý zápas proti Býkom a 11:00 proti Vrbovému. Termín 14. január 2012 má LC PRIEVIDZA HAMMERS hracie voľno.

Zostava LC HAMMERS: Sidor - Pálik, Koprda, Jantschek, Kullová, Ivanková C, Škvarenina, I.Divékyová, Oršula.

 

 

V TABUĽKE INTERKROSOVEJ LIGY NA SLOVENSKU 2011/2012 SA LACROSSE CLUB PRIEVIDZA HAMMERS MOMENTÁLNE PO 4.KOLE NACHÁDZA NA 6.MIESTE.

ĎALŠIE KOLO 11.FEBRUÁR 2012 PRIEVIDZA 7:30.!

 

 

 

 

 

 

 

 

Obrázok

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.kolo

11. FEBRUÁR 2012 PRIEVIDZA

IKP BÝCI PRIEVIDZA: LC HAMMERS PRIEVIDZA 35:16

GÓLY ZA LC HAMMERS: KORDA-5, PÁLIK-4 ŠTUBŇA-3, JANTSCHEK-2,IVANKOVÁ-1, ŠKVARENINA-1

BRANKÁR:  ŠVEC

 LC HAMMERS PRIEVIDZA  sa v tomto hracom kole postavili proti IKP Býkom, s ktorými aj napriek veľkej snahe prehrali  v pomere 35:16. V tomto zápase za HAMMERS zachytal  brankár Roman Švec.

ZOSTAVA LC HAMMERS: Švec-Štubňa, Koprda, Jantschek, Pálik, Ivanková "C",Kullová, Divekyová,Škvarenina

 

 LC HAMMERS PRIEVIDZA: CHORÉ VRANY VRBOVÉ 19:23


GÓLY  ZA HAMMERS: KOPRDA-13, PÁLIK-4,IVANKOVÁ-1, KULLOVÁ-1

BRANKÁR: ŠVEC

HAMMERS sa v tomto zápase postavili proti súperom z Vrbovému. Zápas bol do posledných minút veľmi vyrovnaný a o scóre rozhodli až posledné minúty. Dobrý výkon podával aj náš brankár, ktorý bol po prvom zápase ostrieľanejší a vedeľ zdolávať tlaku lepšie ako predtým. LC HAMMERS nakoniec po veľkom tlaku porazili Choré Vrany v pomere 19:23. LC HAMMERS sa po tomto kole stále nachádza na 6. mieste , avšak túto sezónu venoval najmä priberaniu skúseností našej mladšej polovici tímú.

ZOSTAVA LC HAMMERS: Švec- Štubňa, Koprda, Pálik, Ivanková "C", Kullová,Divekyová, Škvarenina

 

ĎAĽŠIE KOLO SA KONÁ 17. MARCA 2012 V HANDLOVEJ-POSLEDNÉ PRED SEMIFINÁLE!

 

 

 

5.kolo

17. MAREC 2012 HANDLOVÁ

 

LC HAMMERS PRIEVIDZA: HUNGARY 23:40

 

GÓLY ZA LC HAMMERS: KOPRDA-13, PÁLIK-6, IVANKOVÁ-3, KULLOVÁ-1

BRANKÁR: ŠVEC

V Poslednom kole pred semifinále sme hrali so súpermi z Maďarska, ktorý nás  porazili v pomere 23:40. Toto kolo bol náš tým v nevýhode oproti Maďarom, kedže na našej striedačke sedeli vždy len dvaja hráči.

ZOSTAVA LC HAMMERS: Švec-Štubňa, Koprda, Pálik, Ivanková"C", Kullová, Divékyová

 

 

PANPÚCH PRIEVIDZA: LC HAMMERS PRIEVIDZA 28:40

GÓLY ZA LC HAMMERS: KOPRDA-11, ŠTUBŇA-8, PÁLIK-6, IVANKOVÁ-2, KULLOVÁ-1

 

Ďalší náš súper bol Panpúch Prievidza. Po snahe Hammers výsledok dopadol v pomere 28:40 pre Panpúch Prievidza. Po tomto poslednom zápase náš tým zostal na 6. mieste, no Hammers má šancu byť ešte vo finále. Nasledujúce kolo ktoré sa odohrá 29. apríla 2012 v prievidzi rozhodne či Hammers zostane na 6. mieste alebo vyradí zo semifinále Panpúch Prievidza a pôjde hrať o miesto.

ZOSTAVA LC HAMMERS: Švec- Štubňa, Koprda, Pálik, Ivanková"C", Kullová, Divekyová

  

PREHĽAD SCÓRE:

 

bez_nazvu.jpg

 

PORADIE TÍMOV:

 

bez_nazvu.jpg

 

 

 

POSLEDNÉ ROZHODUJÚCE ZÁPASY SA KONAJÚ 29. APRÍLA 2012 V PRIEVIDZI!!!