Choď na obsah Choď na menu
 


ŽENSKÝ TÍM LACROSSE CLUB PRIEVIDZA HAMMERS FUNGUJE HLAVNE VĎAKA CVČ SPEKTRUM PRIEVIDZA

 

SÚPISKA ŽENSKÉHO TÍMU LC PRIEVIDZA HAMMERS

 


Brankári

 

Silvia DIVÉKYOVÁ

Romana FODOROVÁ

 

 

Obrancovia

 

 

Barbora CHMUROVÁ

Izabela CHMUROVÁ

Renáta OBOŇOVÁ

Lucia ŠÍROVÁ

 

 

Záložníci

 

 Simona KULLOVÁ

Ivana DIVEKYOVÁ

Kristína ULBRICHTOVÁ

Katarína SABELOVÁ

Erika LAPŠOVÁ

 

 

Útočníci

 

 

Nina IVANKOVÁ /C/

Silvia ŠNIRCOVÁ

Katarína KRÍKOVÁ


 

 

PRVÉ PRÍPRAVNÉ ZÁPASY LC PRIEVIDZA HAMMERS - "HAMMERS GIRLS" V BRATISLAVE - 6.5.2012 -PROTI BRATISLAVA TRICKSTERS - "TRICKSTERS LADIES".

1.ZÁPAS

10:00 / FUTBALOVÉ IHRISKO RUŽINOV/

TRICKSTERS LADIES:HAMMERS GIRLS:10:4 /6:2/

GÓLY HAMMERS: 2´IVANKOVÁ/KULLOVÁ/ 0:1, 17´IVANKOVÁ/I.CHMUROVÁ/ 4:2, 37´IVANKOVÁ/KULLOVÁ/ 10:3, 20´IVANKOVÁ 10:4.

ZOSTAVA HAMMERS GIRLS: S.DIVÉKYOVÁ - B.CHMUROVÁ,I.CHMUROVÁ - I.DIVÉKYOVÁ,KULLOVÁ,OBOŇOVÁ - ŠNIRCOVÁ,IVANKOVÁ "C". tréner: J.Štubňa

"Kladivárky" vo svojom prvom zápase v histórii rozhodne nesklamali. V druhej minúte zápasu sa dokonca ujali vedenia, keď Ivanková nádherne zakončila pas Kullovej. Po tomto okamihu, sa začali prejavovať skúsenosti hráčok z Bratislavy a "prievan" nám robila hlavne dvojica Négliová a Hostačná. Za stavu 4:1 sa zdalo, že Tricksters nás skúsenosťami úplne položia, ale veľmi dobré obranné zákroky ukázala hlavne dvojica Izabela a Barbora Chmurové a keď sa k nim pripojila aj brankárka Silvia Divékyová po polčase sme išli do šatní po dvoch góloch Ivankovej za stavu 6:2. Druhý polčas sme sa ešte zlepšili, najmä na spoluprácu Ivankovej a Kullovej sa pozerať dalo a tak sme prvý zápas v histórii prehrali iba o šesť gólov 4:10. Veľká pochvala patrí aj dvojici Oboňová a Šnircová, ktoré na zápas natúpili po pár tréningoch. Hammersáčkam chýbali cez víkend dve hráčky so skúsenosťami z USA, čo bola pre náš tím strata.

2.ZÁPAS

12:00 / FUTBALOVÉ IHRISKO RUŽINOV/

TRICKSTERS LADIES:HAMMERS GIRLS:9:3 /4:2/

GÓLY HAMMERS: 12´IVANKOVÁ 3:1, 20´I.DIVÉKYOVÁ 4:2, 20´I.DIVÉKYOVÁ 9:3.

ZOSTAVA HAMMERS GIRLS: S.DIVÉKYOVÁ - B.CHMUROVÁ,I.CHMUROVÁ - I.DIVÉKYOVÁ,KULLOVÁ,OBOŇOVÁ - ŠNIRCOVÁ,IVANKOVÁ "C". tréner: J.Štubňa

Druhý zápas sa nelíšil vo veľa veciach od prvého. Za domáci tím, nastúpila kvalitná Martina Tkáčová a bolo ju poriadne na ihrisku vidieť. V tomto zápase najlepšie z našich dievčat zahrala Ivana Divékyová, ktorá ukázala svoj potenciál a strelila dva góly,navyše zvyšné tri "tutovky" ešte nepremenila. Hammers Girls nakoniec prehrali 3:9, ukázali svoju kvalitu a predviedli popri skúsenejších Tricksteráčkách dobré výkony. Zápasy nám však ukázali aj slabiny, na ktorých treba popracovať. Vedenie LC Prievidza Hammers však s týmito dvoma zápasmi môže byť spokojné.

 

hammers-girls.jpg