Choď na obsah Choď na menu
 


LACROSSE CLUB PRIEVIDZA HAMMERStak znie meno lakrosového klubu v Prievidzi, ktorý je členom SLF. Tento klub je štvrtým lakrosovým klubom v poradí. Vznikol 18. 3. 2010, zakladateľom a súčasným predsedom klubu je Bc. Jakub Štubňa. Za spoluzakladateľov klubu sa považujú aj Bc. Rudolf Láslop a Viliam Štubňa. Náš klub má mužský, juniorský, ženský, interkrosový a aj florbalový tím.  Muži LACROSSE CLUB PRIEVIDZA HAMMERS majú svoje tréningy na ulici K. Novackého 14 , v areáli CVČ SPEKTRUM v Prievidzi, každú sobotu 12:30 - 14:30 a v nedeľu od 14:00 – 16:00 hod, kde tréningy vedie Patrik Šagát a svoje zápasy hráva v športovom areáli pri I. ZŠ na Ul. S. Chalupku v Prievidzi. Juniori LACROSSE CLUB PRIEVIDZA HAMMERS majú tréningy taktiež na ulici K. Novackého 14 , v areáli CVČ SPEKTRUM v Prievidzi - piatky 14:30  - tréner Bc. Jakub Štubňa. Ženy LACROSSE CLUB PRIEVIDZA HAMMERS trénujú ako muži a juniori tiež na Novackého 14 , v areáli CVČ SPEKTRUM, kde ich trénuje Štubňa,s tým, že tréningy majú každý utorok 15:45 - 17:45 a v piatok od 15:45 do 17:45. V súčasnosti má LC PRIEVIDZA HAMMERS 30 hráčov - vrátane mužov aj juniorov, 12 hráčok a aj vďaka novému tímu florbalistov celkovo 100 členov klubu.Klub má takisto aj interkrosový tím / hráva v Interkrosovej lige na Slovensku / ako aj florbalový tím.Florbalisti patria medzi nový tím a tréningy majú pondelky 18:30 - 20:30 starší a stredy 14:00 - 16:00 mladší - pod vedením Štubňu.  Myšlienka zrodu tohto klubu zazrela svetlo na jednom z interkrosových tréningoch keď partia vtedajších interkrosových hráčov podporila projekt Jakuba Štubňu a Rudolfa Láslopa a dala si náročnejší a zaujímavejší cieľ – hrávať LAKROS. PRIEVIDZA HAMMERS sa bude zameriavať hlavne na mužský field - lacrosse. Najmladší lakrosový klub na Slovensku by sa chcel v budúcnosti etablovať medzi lakrosovou elitou na Slovensku.

 

DÁTUM ZALOŽENIA: 18. 3. 2010

PREDSEDA KLUBU: Bc. JAKUB ŠTUBŇA

TECHNICKÝ VEDÚCI KLUBU: Bc. RUDOLF LÁSLOP

ŠPORTOVÝ ASISTENT KLUBU: PATRIK ŠAGÁT

SÍDLO KLUBU: P. DOBŠINSKÉHO 14/3, PRIEVIDZA, SLOVAKIA

RELAXAČNÉ CENTRUM: CVČ SPEKTRUM, NOVACKÉHO 14, PRIEVIDZA

HLAVNÉ IHRISKO: AREÁL ŠPORTU 1. ZŠ S.CHALUPKU, PRIEVIDZA

 

KAPITÁN A TÍMU: KRISTIÁN ŠIMO

KAPITÁNKA ŽENSKÉHO TÍMU: NINA IVANKOVÁ

KAPITÁNKA INTERKROSOVÉHO TÍMU: NINA IVANKOVÁ

 

 

KAPITÁN FLOORBALLOVÉHO TÍMU: JAKUB ŠTUBŇA

MASÉR: VILIAM ŠTUBŇA

KLUBOVÉ FARBY: ZELENÁ, ŽLTÁ, ČIERNA

KLUBOVÁ PREZÝVKA: " KLADIVÁRI"

KONTAKT: mot.jakubstubna@gmail.com

ÚSPECHY KLUBU: 3.miesto SLL 2010 - Slovak Lacrosse League 3rd place

                    3.miesto TRICKSTERS OPEN 2011- Bratislava cup 3rd place

                    3.miesto SILESIA CUP 2011- Wroclaw cup 3rd place

                    2.miesto SLL 2011- Slovak Lacrosse League 2nd place

                             1.miesto SILESIA CUP 2012 Polsko

              3.miesto SLL 2012-Slovak Lacrosse League 3rd place

 

 

" LACROSSE CLUB PRIEVIDZA HAMMERS ŠPECIÁLNE ĎAKUJE VŠETKÝM SVOJIM SPONZOROM, PODPOROVATEĽOM, FANÚŠIKOM A PREVÁDZKOVATEĽOM ŠPORTOVÝCH AREÁLOV, SPOPOČNOSTI UNIPA, spol. s.r.o, CVČ SPEKTRUM ul. NOVACKÉHO 14, PRIEVIDZA a firme ORVA COLOR. TAKISTO ĎAKUJEME AJ SLOVENSKEJ LAKROSOVEJ FEDERÁCII, ZA PODPORU NÁŠHO KLUBU, ČI UŽ MATERIÁLNO - TECHNICKÚ, AKO AJ MORÁLNU A ZA MORÁLNU PODPORU ĎAKUJEME AJ MIESTNEMU ODBORU MATICI SLOVENSKEJ PRIEVIDZA. V MEDIÁLNEJ PODPORE PATRÍ HLAVNÁ VĎAKA MY HORNONITRIANSKYM NOVINÁM.  "